SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ KLUB ZNAČKY JOMA
FOTBALOVÉ DRESY JOMA PRO ROK 2023
SLEVY PRO KLUBY A TÝMY | NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Celkem 0 položek
0 Kč

DÁMSKÉ BĚŽECKÉ BOTY R.VIPER 2301 ČERNÉ

Model: RVIPLS2301

 

Kolekce: R.VIPER

 

Pokud máte zájem o nabídku na míru, prosím, vyplňte formulář.

Dostupnost: U dodavatele (dostupnost 10 dní)     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Dámská běžecká obuv. Tyto běžecké boty jsou ideální pro trénink, protože poskytují dobrou úroveň tlumení. Jsou určeny pro běžkyně střední hmotnosti s neutrálním došlapem. Vyznačuje se svou lehkostí. Vy se postaráte o námahu a ona se postará o vaše nohy.
Svršek je vyroben z textilu s prodyšnou žakárovou úpravou. Umožňují vstup a výstup vzduchu díky ventilačnímu systému VTS, který spočívá v začlenění perforací podél svršku. Stabilitu svršku naopak zajišťuje systém FLEXSHIELD, který eliminuje švy, zajišťuje lehkost a přizpůsobuje boty noze běžce.

Mezipodešev je vyrobena pomocí revolučního systému REACTIVE BALL. Tato technologie tlumí nárazy a zároveň rychle obnovuje svůj tvar, čímž zajišťuje reaktivitu.

Podešev je vyrobena z pryže DURABILITY se střední odolností proti oděru. Pro zajištění stability obuvi byl v oblasti dříku přidán díl STABILIS, čímž se zamezí zbytečnému kroucení v této části. To však neznamená, že podrážka není ohebná. K tomuto účelu slouží systém FLEXO flex line, který umožňuje přirozenější a dynamičtější krok.

//rychlydotaz
//video