Celkem 0 položek
0 Kč

Profil E-shopu

 

POKUD SE VÁM LÍBÍ ELEGANTNÍ SPORTOVNÍ MÓDA S NEJNOVĚJŠÍMI ODĚVNÍMI TRENDY, VYHLEDÁVÁTE KOMFORT, KVALITU ZA PŘÍZNIVOU CENU, JE E-SHOP JOY SPORTS TOU SPRÁVNOU VOLBOU PRO VÁS!

 

Internetový obchod JOY SPORTS, který je autorizovaným distributorem a specializovaným prodejcem značky JOMA, byl založen v roce 2019 za účelem nadchnout a inspirovat sportovce všech druhů sportů a všech věkových kategorií svoji širokou nabídkou sportovních produktů, které tato úspěšná a inspirativní španělská společnost JOMA nabízí.

 

Společnost JOMA vznikla v historicky známem španělském městečku Toledo v roce 1965. Díky své preciznosti a vlastním vývojem nových technologií, které dokázaly vyhovět novým sportovním trendům, se společnost JOMA dokázala ve své 54 leté historii zařadit mezi největší výrobní giganty sportovní módy. To, že společnost Joma patří mezi sportovní elitu dokazuje i skutečnost, že je partnerem mnohých významných klubů a reprezentačních celků po celém světě.

Produkty, které nabízí e-shop JOY SPORTS jsou dodávány přímo od výrobce JOMA ze Španělska. E-shop JOY SPORTS se zaměřil také na to, aby se Vaše nakupování stalo co nejjednodušší a nejrychlejší. Přejeme si, abyste nebyli spokojeni jen s produkty ze společnosti JOMA, ale také i s poskytovaným servisem.

 

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu.

 

Váš sportovní partner JOY SPORTS

 

SPORTUJEME SE ZNAČKOU JOMA