SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ KLUB ZNAČKY JOMA
FOTBALOVÉ DRESY JOMA PRO ROK 2024
SLEVY PRO KLUBY A TÝMY | NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Celkem 0 položek
0 Kč

Profil E-shopu

 

POKUD SE VÁM LÍBÍ ELEGANTNÍ SPORTOVNÍ MÓDA S NEJNOVĚJŠÍMI ODĚVNÍMI TRENDY, VYHLEDÁVÁTE KOMFORT, KVALITU ZA PŘÍZNIVOU CENU, JE E-SHOP JOY SPORTS JOMA TOU SPRÁVNOU VOLBOU PRO VÁS!

 

Internetový obchod JOY SPORTS JOMA, který je autorizovaným distributorem a specializovaným prodejcem značky JOMA, byl založen v roce 2019 za účelem nadchnout a inspirovat sportovce všech druhů sportů a všech věkových kategorií svoji širokou nabídkou sportovních produktů, které tato úspěšná a inspirativní španělská společnost JOMA nabízí.

 

VYBAVENÍ PRO KLUBY A TÝMY
Zaměřujeme se především na nabídku kompletního vybavení a plnohodnotného servisu pro svazy, kluby, týmy, jak na profesionální, tak naamaterské úrovni, kde jsme připravení předložit individuální řešení s velmi zajímavou cenovou nabídkou pro Váš tým. 
 

V současné době spolupracujeme s více jak 150 kluby, jak v ČR, tak i na Slovensku a velmi nás těší oboustranná spokojenost ze vzájemné spolupráce.

 

HISTORIE JOMA

Společnost JOMA vznikla v historicky známem španělském městečku Toledo v roce 1965. Díky své preciznosti a vlastním vývojem nových technologií, které dokázaly vyhovět novým sportovním trendům, se společnost JOMA dokázala ve své 54 leté historii zařadit mezi největší výrobní giganty sportovní módy. To, že společnost Joma patří mezi sportovní elitu dokazuje i skutečnost, že je partnerem mnohých významných klubů a reprezentačních celků po celém světě.

Produkty, které nabízí e-shop JOY SPORTS JOMA jsou dodávány přímo od výrobce JOMA ze Španělska. E-shop JOY SPORTS JOMA se zaměřil také na to, aby se Vaše nakupování stalo co nejjednodušší a nejrychlejší. Přejeme si, abyste nebyli spokojeni jen s produkty ze společnosti JOMA, ale také i s poskytovaným servisem.

 

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu.

 

Váš sportovní partner JOY SPORTS JOMA

 

SPORTUJEME SE ZNAČKOU JOMA