SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ KLUB ZNAČKY JOMA
FOTBALOVÉ DRESY JOMA PRO ROK 2024
SLEVY PRO KLUBY A TÝMY | NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Celkem 0 položek
0 Kč

PÁNSKÉ BĚŽECKÉ BOTY R.5000 2011 FLUOROVÉ

Model: R.5000S-2011

 

 

Kolekce: R.5000

 

Pokud máte zájem o nabídku na míru, prosím, vyplňte formulář.

Velikosti pánské obuvi: 41
Dostupnost: U dodavatele (dostupnost 10 dní)     info

 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Společnost Joma shromáždila všechny názory sportovců, kteří vyzkoušeli nejlehčí botu v historii společnosti, vážící pouhých 167 gramů, a sdělili své první dojmy a pocity z modelu R-5000.

Bota je určena běžcům s výbornou technikou, přiměřenou prací svalů a kteří velmi dobře kontrolují svůj krok, takže nepotřebují nadměrné tlumení ani usměrňování kroku a mají tempo běhu pod 2,3 minuty. Doporučuje se pro krátké tréninkové série nebo vzdálenosti a závody na dlouhé tratě. Boty přebírají minimální váhu, protože se během závodu připevňují k tělu, aby snížily zátěž a pomohly vám vymáčknout nejlepší časy.

Společnost Joma zapracovala zejména na dosažení maximálního odvětrání prostřednictvím vylepšeného systému VTS. Orientace síťového vzoru dosahuje vnitřního proudění vzduchu od špičky k zadní části boty a ochlazuje tak nohu při každém kroku.

Konstrukce boty je provedena prostřednictvím systému JOMA SPORTECH, který přizpůsobuje střih noze od tkaničky až po patu pomocí vstřikování gumy, lehčího materiálu než klasický TPU a vnitřního opatku sníženého po stranách, aby se eliminoval přebytečný materiál, který techničtí běžci nepotřebují.

Výborná práce na odlehčení je více patrná na jazyku. V jednom kuse, plochý, jen pár gramů, kterých si běžec nevšimne. Aby byl velmi pohodlný, je přidán velmi jemný pěnový vnitřní díl pro zajištění tkaniček. Jedná se o ploché, lehké nitě, které přispívají k celkové ultralehkosti boty.

Vaše mezipodešev vytváří nízký profil boty s Drop 6. Reaktivita, kterou zajišťuje systém FLY REACTIVE, umožňuje rychlý vzlet bez přílišného zvedání od země, a tím šetří energii.

FLY REACTIVE je velkým přínosem značky Joma pro model R-5000 v oblasti tlumení. Jedná se o novou technologii vyvinutou značkou a aplikovanou na mezipodešev, která se skládá z velmi lehkého materiálu, jenž vrací velké množství energie při každém kroku. Jeho vlastnosti pružnosti a lehkosti mu umožňují obnovit svůj tvar při vysoké rychlosti, což pohání došlap při výstupu. Poskytuje ultralehké odpružení a rovnoměrný cyklus došlapu, při kterém se noha bude cítit pohodlně na všech místech.

Společnost Joma vypracovala vyčerpávající biomechanickou studii došlapu technického běžce, na kterou je R.5000 zaměřena, aby se podrážka zmenšila výhradně na místa, kde má chodidlo kontakt s povrchem. Tím se odlehčuje hmotnost této části boty a zachovává se dostatečná ochrana. Kvalita pryže s vysokou hustotou, kterou poskytuje systém DURABILITY, zůstává zachována.

//rychlydotaz
//video