SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ KLUB ZNAČKY JOMA
FOTBALOVÉ DRESY JOMA PRO ROK 2025
SLEVY PRO KLUBY A TÝMY | NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Celkem 0 položek
0 Kč

PÁNSKÉ TENISOVÉ BOTY ACE MEN 2501 ČERNÉ | ANTUKA

Model: TACES2501C

 

Kolekce: ACE

 

Pokud máte zájem o nabídku na míru, prosím, vyplňte formulář.

Velikosti pánské obuvi: 40
Dostupnost: U dodavatele (dostupnost 10 dní)     info

 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pánská tenisová obuv. Evoluce modelu ACE s karbonovou deskou CARBON STABILIZER přistává jako tenisová obuv na úrovni elitního tenisu. Hráči jako Iván Dodig, Sara Sorribesová nebo Pedro Martínez s nimi dosáhli významných milníků. To je možné díky začlenění nejmodernějších technologií.

Svršek z prodyšné síťoviny s perforací VTS, navržený pro odvětrávání potu. Tepelně utěsněný systém JOMA SPORTECH zajišťuje pohodlné nošení, aniž by zvyšoval hmotnost obuvi.

Gumové zpevnění v místech nejcitlivějších na oděr a nárazy. Tyto aplikace tvoří systém PROTECTION.

Mezipodešev je vyrobena z phylonu, lehkého a pružného materiálu s vysokou schopností tlumit nárazy. Na jedné straně je ve střední části umístěna karbonová destička CARBON STABILIZER, která zabraňuje případnému kroucení boty. Na druhé straně dvojitý STABILIS tuto výhodu posiluje a snižuje výskyt možných zranění v zatáčkách a při bočních pohybech.

ODOLNÁ gumová podrážka s hroty nebo antukou. Zajišťuje potřebnou přilnavost na kluzkém povrchu, protože vyhání písek z podrážky, ale umožňuje hladký skluz po kurtu bez obtíží.

Charakteristika
VTS design s prodyšnou síťovinou
SPORTECH design s tepelně utěsněným systémem nastavení
PROTECTION design s gumovými výztuhami na strategických místech
Phylonová mezipodešev různé hustoty s CARBON STABILIZEREM
DURABILITY gumová podrážka

Technické informace
Intenzita použití: trénink a závody
Výkon: vysoká prémiovost

//rychlydotaz
//video