SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ KLUB ZNAČKY JOMA
FOTBALOVÉ DRESY JOMA PRO ROK 2024
SLEVY PRO KLUBY A TÝMY | NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Celkem 0 položek
0 Kč

PÁNSKÉ TENISOVÉ BOTY - ANTUKA ROLAND 2401 ČERNÉ

Model: TROLAS2401C

 

Kolekce: ROLAND

 

Pokud máte zájem o nabídku na míru, prosím, vyplňte formulář.

Velikosti pánské obuvi: 40
Dostupnost: U dodavatele (dostupnost 10 dní)     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Pánská tenisová obuv na antuku. Věděli jste, že Pablo Carreño hraje s modelem Joma Roland? Vysoký výkon testovaný profesionálními sportovci. Tato špičková obuv je určena pro hráče s dobrou technikou a zejména pro soutěže.

Lehký, prodyšný svršek vyrobený z nylonu s vlastním žakárovým vzorem. Perforace VTS zajišťuje odvětrávání potu potřebné k udržení stálé teploty chodidla po celou dobu. Pro dosažení potřebného přizpůsobení jsme na strategických místech tepelně utěsnili syntetický materiál JOMA SPORTECH. Zpevněný střih s polstrovaným a prodyšným jazykem a tkaničkou PERFECT FIT. Ve špičce se nachází vstřikovaná guma, která slouží ke zpevnění oblasti chránící ji před vnějšími nárazy (technologie PROTECTION).

Mezipodešev z fylonu o dvojí hustotě, která kombinuje tlumení, reaktivitu a pohodlí, spolu s dílem STABILIS v dříku zabraňujícím zbytečnému kroucení a zranění. Některé oblasti mezipodešve jsou vyvýšené pro zajištění větší ochrany.

Podrážka poskytuje potřebnou přilnavost na kluzkém povrchu tím, že vytlačuje písek z podrážky. Vyznačuje se vynikající přilnavostí, když se začnete pohybovat, zastavíte nebo změníte směr. Po kurtu budete moci klouzat bez potíží.

//rychlydotaz
//video