SPORTOVNÍ DRESY & TÝMOVÉ OBLEČENI PRO VÁŠ TÝM ZNAČKY JOMA
NOVÉ KOLEKCE JOMA 2023 JIŽ V PRODEJI
START DO NOVÉ SEZÓNY 2023
AKCE | TEPLÁKOVÉ SOUPRAVY | PŘI NÁKUPU DO 31.03.2023 OBDRŽÍTE NAVÍC SLEVU 25 %

Celkem 0 položek
0 Kč

DÁMSKÉ BĚŽECKÉ BOTY | R.5000 2011 FLUOROVÉ

Model: R.500LS-2011

 

Kolekce: R.5000

 

Pokud máte zájem o nabídku na míru, prosím, vyplňte formulář.

Dostupnost: U dodavatele (dostupnost 10 dní)     info
   
 
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Společnost Joma shromáždila všechny názory sportovců, kteří vyzkoušeli nejlehčí botu v historii společnosti, vážící pouhých 167 gramů, a uvedli své první dojmy a pocity z modelu R-5000. Olympijský atlet Chuso Garcia Bragado testoval model R-5000, pro něj jsou to boty, které LOREM IPSUM (videopohlednice). Bragado je španělský atlet s největším počtem olympijských medailí, v nohách má více než 350 kilometrů olympijské chůze a v Tokiu 2020 absolvuje své osmé olympijské hry. Stal se mistrem světa ve Stuttgartu 1993 a třikrát se umístil na druhém místě v letech 1997, 2001 a 2009. Bota je určena běžcům s vynikající technikou, přiměřenou prací svalů, kteří velmi dobře ovládají práci nohou, takže nepotřebují nadměrné tlumení ani usměrňování kroku, a mají běžecký rytmus kratší než 2,3 minuty. Minimální váha, kterou bota během běhu přiloží k tělu, snižuje zátěž a pomáhá stlačit značky.

Společnost Joma zapracovala zejména na dosažení maximálního odvětrání díky vylepšenému systému VTS. Orientace síťového vzoru dosahuje vnitřního proudění vzduchu od špičky k zadní části, což ochlazuje nohu při každém kroku.

Konstrukce boty je provedena prostřednictvím systému JOMA SPORTECH, který přizpůsobuje střih noze od tkaničky až po patu pomocí vstřikování gumy, lehčího materiálu než klasického TPU a vnitřního opatku sníženého po stranách, aby se eliminoval přebytečný materiál, který techničtí běžci nepotřebují.

Výborná práce na odlehčení je více patrná na jazyku. V jednom kuse, plochý, jen pár gramů, kterých si běžec nevšimne. Aby byl velmi pohodlný, je přidán velmi jemný pěnový vnitřní díl pro zajištění tkaniček. Jedná se o ploché, lehké nitě, které přispívají k celkové ultralehkosti boty.

Vaše mezipodešev vytváří nízký profil boty s Drop 6. Reaktivita, kterou zajišťuje systém FLY REACTIVE, umožňuje rychlý vzlet bez přílišného zvedání od země, a tím šetří energii.

FLY REACTIVE je velkým přínosem značky Joma pro model R-5000 v oblasti tlumení. Jedná se o novou technologii vyvinutou značkou a aplikovanou na mezipodešev, která se skládá z velmi lehkého materiálu, jenž vrací velké množství energie při každém kroku. Jeho vlastnosti pružnosti a lehkosti mu umožňují obnovit svůj tvar při vysoké rychlosti, což pohání došlap při výstupu. Poskytuje ultralehké odpružení a rovnoměrný cyklus došlapu, při kterém se noha bude cítit pohodlně na všech místech.

Společnost Joma vypracovala vyčerpávající biomechanickou studii došlapu technického běžce, na kterou je R.5000 zaměřena, aby se podrážka zmenšila výhradně na místa, kde má chodidlo kontakt s povrchem. Tím se odlehčuje hmotnost této části boty a zachovává se dostatečná ochrana. Kvalita pryže s vysokou hustotou, kterou poskytuje systém DURABILITY, zůstává zachována.

//rychlydotaz
//video